Tajná přání a jejich výhody a nevýhody

14. března 2017 v 15:40
Ahoj všichni,
určitě každý z vás má nebo měl tajné přání, které si přál přímo ze srdce. Tady v tom článku napíšu 11 nejčastějších přání a jak už napovídá nadpis, také jejich výhody a nevýhody.


Takže:
1. umět kouzlit
2. být princeznou
3. být bohatý
4. být prezidentem
5. nejít rok (nebo víc) do školy
6. najít dokonalého muže / dokonalou ženu
7. aby už konečně vyšla / vyšel další díl knihy / episoda / serie
8. prospat se
9. aby rodiče dali pokoj
10. mít živého koně
11. být popelářem

(není to řazeno podle oblíbenosti)

1. Umět kouzlit
To je sice hezké přání, ale kdyby někdo přišel na to, že umíte kouzlit, někam by vás zavřeli a zkoumali vás, nebo byste měli pocit viny za vše, co se na Zemi děje a čemu nedokážete zabránit. Samozřejmě umět se přemístit z místa na místo nebo umět prodloužit nebo zkrátit čas podle potřeby vůbec nejsou schopnosti k zahození.

2. Být princeznou
Která holka by si nepřála nosit krásné šaty a moct si koupit cokoli chce? (Já ani ne, ale to je jedno) Samozřejmě být princeznou znamená taky být zdpovědná, nikdy se neztrapnit, neušpinit, pilně se učit a vždy dobře vypadat. Nikdy byste neměli pokoj od kamer.

3. Být bohatý
Určitě si můžete mít dost věcí co ostatní ne. Na druhou stranu vás může někdo okrást nebo unést (když tak někoho z rodiny a když nebudete spolupracovat, můžou vás i zabít (nebo někoho z rodiny).

4. Být prezidentem
Můžete rozhodovat, ale musíte rozhodovat. Jinak platí to co u bohatého a musíte umět jazyky.

5. Nejít rok do školy
Kluci z naší třídy říkali, že nechtějí rok chodit do školy a družinářka jim říkala "A co budete celou tu dobu dělat?". Takže kdybyste rok nešli do školy, měli byste spoustu volného času, ale bylo by ho moc a navíc byste byli nevzdělaní a nevěděli byste, co je za den (díky škole poznáte co je za den a když týden nejdete do školy, nevíte co je za den).

6. Najít dokonalého muže / dokonalou ženu
Bylo by super najít dokonalého partnera, protože byste měli nádherný život. Na druhou stranu byste ztratili smysl života, ale ne moc. Myslím, že kdyby to nebylo skoro nemožné, bylo by to dobré přání.

7. Aby už konečně vyšel / vyšla další díl knihy / episoda / serie
Těšíte se na pokračování vaší oblíbené knihy nebo seriálu? Kdyby předčasně vyšlo, byli byste šťastní, ale ten autor by to nestihl vytvořit a odflákl by to. Navíc už byste se těšili na další díl.

8. Prospat se
Většina z nás vstává brzy a bylo by fajn se konečně pořádně prospat. Kdybyste se ale prospali, mohli byste ztratit dost volného času. (Ostatně já bych se raději prospala než měla volný čas.)

9. Aby rodiče dali pokoj
Tohle je hlavně puberťácké přání. Samořejmě byste měli klid a nikdo by vám do ničeho nekecal, ale uznejte sami, že nějaká ta rada se může hodit.

10. Mít živého koně
To je sen (skoro) každé holčičky. Mohly by se na nich vozit, česat je... Jenže starat se o koně zahrnuje víc než to.

11. Být popelářem
A nakonec popelář = klučičí sen. Já jsem holka, takže tomu nerozumím, ale asi to bude proto, že se na to nemusíte učit. Jenže takový popelář má asi docela nízký plat a pracuje s odpadky, což podle mě není vysněné povolání. Dál se k tomu snad nemusím vyjadřovat.

Vaše duhová sova.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama