Koniny z tábora

9. března 2017 v 17:30
Ahoj všichni,
tady je pár zápisků z letního tábora, kterým se určitě zasmějete. Všechno je pravda (bohužel).(první den) Začalo pršet pořádně. Přešla jsem na druhou postel, kde mimochodem pořád nebyla moje spolubydlící, a najednou bum, držím tyč od stanu, kterou se snažím nadzdvihnout plachtu tak, aby mi nepršelo na věci. Pak přišli vedoucí a dali mě do vedlejšího stanu. Takže jsem se první den stěhovala do jiného stanu a zmoknul mi spacák a já samozřejmě taky.

Když jsem se dnes ráno probudila a šla jsem si vyčistit zuby, zjistila jsem, že nemám holinku. Prošmejdila jsem celý stan ale nenašla jsem ji.

Zase jsem se dívala po tom bobrovi. Pak mi uklouzla noha a já se škrábala nahoru z vody (ta voda byla špinavá protože celý den před tím pršelo). Proplížila jsem se za stany, aby se mě všichni neptali, proč jsem celá mokrá, a vklouzla do svého stanu. Naštěstí jsem kvůli mamce měla náhradní boty, ale naneštěstí jsem na sobě měla prestige, které nebyly moc špinavé. Těď už jsou.

(den odjezdu) Včera večer a dnes ráno byla noční hra. My jsme šli jako poslední, takže když jsme se vraceli do tábora, už byla ranní rosa. Samozřejmě jsme to museli vzít přes louku = mám mokré náhradní boty. Ostatní měli holinky, ale co já s jednou holinkou.

Jestli se ptáte, jak to dopadlo s druhou holinkou, těsně před odjezdem se našla pod postelí. Tam, kde měla být a kde jsem ji hledala snad stokrát. Stejně byla prasklá, takže kdyby se nenašla, nic tak strašného by se nastalo. Horší bylo, že se mi navíc poslední den porouchal deštník. A úplně nejhorší na tom bylo, že se to všechno stalo na jednom táboře.

http://zoom.iprima.cz/kdo-jsou-zarikavaci-bobru-jak-vypada-jejich-prace

Doufám, že jste se pobavili. Vaše duhová sova.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama