Duhová sova - úvod

25. února 2017 v 19:06
Ahoj všichni,
v tomto článku bych vám chtěla vysvětlit, o co půjde v mém blogu.
Jestli jste si všimli, v zápatí je napsáno art a design. Je pravda, že jsem hodně výtvarně založená a budu sem na blog dávat svoje výtvory, ale můj blog nebude jen o výtvorech, bude také o naší planetě a někdy se třeba pokusím napsat na téma týdne, ale pochybuju, že by to bylo moc brzo.

Hodně ráda zpívám, chodila jsem čtyři a čtvrt roku do zdejšího sboru Severáček (odešla jsem, protože zpívání ve SBORU mě nakonec přestalo bavit), ale ukázky sem dávat nebudu (protože nevím jestli je to možné, a jestli ano, tak nevím jak Smějící se, ale stejně bych sem žádné nedávala).

Co se týče mé povahy, podle mě jsem optimista, takže budu dávat nejspíše hodně smajlíků. Jestli jsem ale extrovert nebo introvert, to vlastně nevím, protože to záleží na tom, v jaké jsem společnosti Smějící se.

Název jsem vymyslela tak, že sbírám sovy, takže sova, a duha je podle mě vyjádření radosti a jak už jsem zmínila, já jsem optimistka, takže z toho duhová, tudíž mi vyšlo duhová sova. Původně jsem chtěla být modrá, protože jak jste si jistě všimli podle designu, je to ještě se zelenou moje oblíbená barva. Někdo to už ale měl, takže jsem se rozhodla pro duhovou sovu.

Doufám že se vám článek líbil a že se vám budou líbit i další. Vaše duhová sova.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 25. února 2017 v 19:26 | Reagovat

Hodně štěstí s blogem! :-)

2 duhovasova duhovasova | 25. února 2017 v 22:47 | Reagovat

[1]: Díky. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama